دوشنبه, 4 تير 1397 :: Monday, 25 June 2018
 
IGTV سلاح جدید اینستاگرام

IGTV سلاح جدید اینستاگرام

بسیاری از شما با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا هستید. علی‌رغم اینکه این نرم افزار ایران را تحریم کرده، ولی ما جزو 10 کشوری هستیم که این شبکه اجتماعی را روی گوشی‌هایمان نصب داریم.
اخلاق، عدالت،

اخلاق، عدالت، "بهشتی"

هفته قوه قضائیه فرصتی است تا بنیان های فکری معمار انقلاب اسلامی و همچنین نظریه های بنیادین شهید بهشتی را به عنوان اولین رئیس دستگاه قضا، در حوزه عدالت بهتر و بیشتر بازشناسیم.
شکستی که به ارزش هایمان اضافه کرد!

شکستی که به ارزش هایمان اضافه کرد!

رویا! کلمه ای که از زمان حضور کی روش روی نیمکت تیم ملی بیشتر رنگ و بوی هدف گرفته است.
یادداشت

"خودباختگی" به سادگی نوشتن یک نامه

به نظر می رسد درباره جمعی از مدعیان اصلاح‌طلبی به همراه چند تن از اعضای نهضت آزادی و برخی گروهک‌های برانداز مقیم خارج  که نامه تسلیم‌طلبانه‌ای امضا کرده و خواستار مذاکره با دولت ترامپ شده‌اند بیشتر از اینکه به محتوای نامه پرداخته شود بهتر است تیپ شناسی نویسندگان آن بررسی گردد. نویسندگان این ...
شریعتی، اقتصاد؛ اصل یا هدف؟

شریعتی، اقتصاد؛ اصل یا هدف؟

نگاهی به دیدگاه های مرحوم دکتر شریعتی در حوزه ی اقتصاد بهانه ای بود برای بزرگداشت وی در روز 29ام خرداد که تاریخ درگذشت ایشان می باشد.
اراده جمعی برای مهار گرانی

اراده جمعی برای مهار گرانی

مردم نجیب ایران در گوشه و کنار فضای مجازی با همکاری سلبریتی ها کمپین های جسته و گریخته ای را راه انداخته اند تا بار دیگر با تحریم خرید کالای گران غیر ضروری دانه ای باشند در پازل اصلاح وضعیت اقتصادی. مسئولین نیز در هر جایگاهی به تکاپو افتاده و هر کدام به فراخور مسئولیتشان راه حل هایی را ارائه داده و آن ها را کلید زده اند.
ترامپِ رفیق‌باز

ترامپِ رفیق‌باز

آمریکا در حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی، درست زمانی که اراده ی جمعی دنیا علیه این رژیم است، از شورای حقوق بشر خارج می شود. عدم تحمل نظر اکثریت و چشم بستن بر یک حقیقت غیر قابل چشم پوشی به نام جنایات اسرائیل مبنای تصمیم جدید ترامپ است.
خیلی خوبیم ما!

خیلی خوبیم ما!

شب گذشته یکی از تاریخی ترین شب های فوتبال ایران بود، زمانی که خاطرات گل خداداد عزیزی، گل قوچان نژاد به عراق و کره برای لحظاتی از جلوی چشممان عبور کرد.
رهبر انقلاب: توطئه دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است

رهبر انقلاب: توطئه دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است

رهبر انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید فطر فرمودند: راهپیمایی روز قدس یک پدیده منحصر بفردی در جمهوری اسلامی بود و امسال از همیشه برجسته تر بود. امسال در اغلب شهرهای کشور پرشورتر و از لحاظ کمیت از سال گذشته بیشتر بود. این ملت بیدار است و خسته نیست. ایشان گفتند: توطئه دشمن، فشار اقتصادی به توده ملت ایران است برای اینکه مردم را خسته و ناامید کند.
این آخرین لحظات...

این آخرین لحظات...

حجت‌الاسلام احمد مروی رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری از احتمال رؤیت هلال ماه شوال در شامگاه روز پنجشنبه بیست و نهم ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: جمعه 25 خرداد ماه جاری اول ماه شوال خواهد بود و اگر نتیجه‌ای به‌خلاف این به دست آید، توسط این ستاد اعلام می‌شود.
وقتی گرانی خودرو به گردن مردم می افتد

وقتی گرانی خودرو به گردن مردم می افتد

تقریبا این ایام مسئولین به اندازه مردم از گرانی های بازار خودرو گیج شده اند. عده ای یکدیگر را مقصر میدانند، گروهی اصلا نمیدانند و در آخرین اظهار نظرها مردم مقصر شناخته شدند.
۸۰ میلیون نفر، یک ملت و یک ضربان قلب

۸۰ میلیون نفر، یک ملت و یک ضربان قلب

از دهم آذر سال گذشته که قرعه‌کشی جام جهانی انجام شد و تیم‌ها با هم‌گروهان خود آشنا شدند، تکاپو برای آماده سازی تیم‌ها آغاز گردید.  
عکسی برای عوام فریبی و مردی برای تمام فصول/ بقایی یکه تاز رسانه‌های معاند از بی بی سی تا رادیو اسرائیل

عکسی برای عوام فریبی و مردی برای تمام فصول/ بقایی یکه تاز رسانه‌های معاند از بی بی سی تا رادیو اسرائیل

اینجا محل تولید محتوا برای رسانه‌های معاند انقلاب اسلامی است. شرایط عضویت را شما تعیین می‌کنید. اگر محتوای خوب و قابل پرداخت برای بی بی سی، رادیو فردا، VOA، رادیو اسرائیل، بالاترین و ... داشته باشید شما یک عضو این جریان خواهید بود.

"خودکشی" ایستگاه آخر این سبک زندگی است

صفحه ی حوادث جراید، هر روز شاهد ثبت خودکشی هایی هستند که میانگین سن مرتکبین آن ها روز به روز کمتر می شود. جهان به سمت و سویی میرود که ناگزیر شاهد این اتفاقات جانکاه هستیم.
روز جهانی

روز جهانی "قدس" در صدر اخبار

حضور گسترده مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس، از هر سال پرشکوه تر و موثر تر بود. رسانه های دنیا طبق روال سال های گذشته به پوشش و انعکاس این مراسم جهانی پرداختند. حیرت و بهت رسانه های نه چندان موافق راهپیمایی روز جهانی قدس نشان از حضور موثر مسلمانان دارد.