• ایران: آمریکا، مرضیه هاشمی را بدون شرط آزاد کند

    ایران: آمریکا، مرضیه هاشمی را بدون شرط آزاد کند

    مرضیه هاشمی، خبرنگار و مجری شبکه پرس تی وی، در سفر به آمریکا، بدون هیچ دلیل مشخصی، بازداشت شده و در شرایط نامناسبی به سرمی‌برد.در همین رابطه امروز سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن بازداشت خبرنگار پرس تی‌وی در آمریکا تاکید کرد: خواهان برخورداری خانم هاشمی از کلیه حقوق اولیه و انسانی و آزادی فوری و بدون قید و شرط ایشان از بازداشت غیرقانونی هستیم.
سه شنبه, 2 بهمن 1397 :: Tuesday, 22 January 2019
 
کد خبر: 50284

دستگیری ۹۰۹ سارق، قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر در رعد 11

دستگیری ۹۰۹ سارق، قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر در رعد 11
ئیس پلیس پایتخت گفت: در طرح رعد ۱۱، ۹۰۹ نفر سارق،‌ مالخر، قاچاقچی کالا و خرده‌فروش مواد مخدر توسط مأموران ۱۱ سرکلانتری و ۸۵ کلانتری و پاسگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.
پایگاه خبری ریشه

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح رعد ۱۱ در مقرّ پلیس پیشگیری پایتخت در جمع خبرنگاران با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: با برنامه‌ریزی مفصل و کار اطلاعاتی مأموران ۱۱ سرکلانتری و ۸۵ کلانتری و پاسگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، طرح رعد ۱۱ برای برخورد و مبارزه با سارقان، مالخران، قاچاقچیان مواد مخدر، خرده‌فروشان و قاچاقچیان کالا به مرحله اجرا درآمد. 

 

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: در این راستا ۲۳۵ حکم قضایی برای ورود به مخفیگاه سارقان، قاچاقچیان، مالخران و خرده‌فروشان اخذ شد و ۵۴۴ سارق و مالخر دستگیر شدند؛ ۴۵ باند سارقان نیز شناسایی و متلاشی شد. 

 

این مقام ارشد پلیس پایتخت به کشف ۳۲۵ دستگاه خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه مسروقه اشاره و اظهار داشت:‌ ۶۲۲ پرونده سارقان، قاچاقچیان و مالخران تشکیل شد. 

 

سردار رحیمی ادامه داد: ۱۷۲ سارق تلفن همراه، ۱۴۸ سارق سیستم پخش خودرو، ۱۹۸ سارق باندهای خودرو و ۱۹۰ سارق لاستیک و... در این طرح شناسایی و دستگیر شدند. 

 

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت، ارزش ریالی اموال مسروقه مکشوفه را بیش از ۴۷ میلیارد ریال عنوان کرد. 

 

سردار رحیمی ادامه داد: در این مرحله ۳۲۰ خرده‌فروش مواد مخدر نیز از سطح کوچه‌ها، خیابان‌ها و پارکها جمع‌آوری شده و ۲۳ کیلو و ۹۴۰ گرم مواد مخدر از آنها کشف و ضبط شد. 

 

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد:‌ در این طرح ۴۵ قاچاقچی کالا که به قاچاق دارو، پارچه، مشروبات الکلی،‌ لوازم خودرو، لوازم  پزشکی، لوازم ورزشی و دخانیات مبادرت می‌ورزیدند نیز دستگیر شدند؛ ارزش ریالی اموال قاچاق مکشوفه بالغ بر ۳ میلیارد تومان است. 

 

این مقام ارشد پلیس پایتخت به کشف یک قبضه کلت کمری، یک قبضه کلت شکاری، ۶ قبضه سلاح سرد و ۷۵ هزار انواع و اقسام سی‌دی غیرمجاز و ضدفرهنگی پرداخت و خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کل کالاهای مکشوفه در طرح رعد ۱۱ حدود ۸ میلیارد تومان است. 

 

وی در خصوص دستگیری سارق زن در این طرح گفت: سارقی زنی دستگیر  شد که ده‌ها مورد جیب‌بری و کیف‌قاپی انجام می داد؛ این زن به همراه شوهرش در مترو اقدام به جیب‌بری و کیف‌قاپی کرد. 

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.