• ایران: آمریکا، مرضیه هاشمی را بدون شرط آزاد کند

    ایران: آمریکا، مرضیه هاشمی را بدون شرط آزاد کند

    مرضیه هاشمی، خبرنگار و مجری شبکه پرس تی وی، در سفر به آمریکا، بدون هیچ دلیل مشخصی، بازداشت شده و در شرایط نامناسبی به سرمی‌برد.در همین رابطه امروز سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن بازداشت خبرنگار پرس تی‌وی در آمریکا تاکید کرد: خواهان برخورداری خانم هاشمی از کلیه حقوق اولیه و انسانی و آزادی فوری و بدون قید و شرط ایشان از بازداشت غیرقانونی هستیم.
شنبه, 29 دى 1397 :: Saturday, 19 January 2019
 
کد خبر: 48932

گرگان| حکم جالب قاضی گلستانی؛ مشارکت متهم در خاموش‌کردن آتش جنگل‌ها و مراتع به‌جای زندان

گرگان| حکم جالب قاضی گلستانی؛ مشارکت متهم در خاموش‌کردن آتش جنگل‌ها و مراتع به‌جای زندان
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: قاضی گلستانی در رای تازه خود یک بهره‌بردار غیرمجاز از آب‌های سطحی را به جای زندان، به مراقبت از عرصه‌های ملی و مشارکت در خاموش‌کردن آتش محکوم کرد.

 به‌نقل از روابط‌عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار داشت: قاضی گلستانی در رای تازه خود یک بهره‌بردار غیرمجاز از آب‌های سطحی را به‌جای زندان، به مراقبت از عرصه‌های ملی و مشارکت در خاموش کردن آتش محکوم کرد.

وی افزود: قاضی این فرد را به استناد بند هـ از ماده 45 قانون توزیع عادلانه آب مجرم شناخت و به جای 45 روز حبس تعزیری به یک‌صد ساعت خدمات عمومی رایگان در زمینه جنگلداری و مرتع داری و مشارکت در اطفاء حریق محکوم کرد.

رئیس‌کل دادگستری استان گلستان تصریح کرد: اداره منابع طبیعی و واحد اجرای احکام کیفری شهرستان گالیکش بر اجرای این حکم نظارت می‌کنند.

هاشمیان گفت: استان گلستان از استان‌‌های پیشرو کشور در صدور آرای جایگزین حبس است. سال گذشته قضات گلستان بیش از 3 هزار و 200 رای جایگزین زندان صادر کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.