• ایران: آمریکا، مرضیه هاشمی را بدون شرط آزاد کند

    ایران: آمریکا، مرضیه هاشمی را بدون شرط آزاد کند

    مرضیه هاشمی، خبرنگار و مجری شبکه پرس تی وی، در سفر به آمریکا، بدون هیچ دلیل مشخصی، بازداشت شده و در شرایط نامناسبی به سرمی‌برد.در همین رابطه امروز سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن بازداشت خبرنگار پرس تی‌وی در آمریکا تاکید کرد: خواهان برخورداری خانم هاشمی از کلیه حقوق اولیه و انسانی و آزادی فوری و بدون قید و شرط ایشان از بازداشت غیرقانونی هستیم.
شنبه, 29 دى 1397 :: Saturday, 19 January 2019
 
کد خبر: 48914

آسانسور برانکو، مسافرش را تعویض می کند

آسانسور برانکو، مسافرش را تعویض می کند
فرشاد احمدزاده روزهای زیادی است که با عنایت ویژه برانکو در بالاترین طبقه پرسپولیس جا خوش کرده بود.
پایگاه خبری ریشه

برانکو در مورد فرشاد احمد زاده ثابت کرده است که نسبت به او نگاه ویژه ای دارد و اگر چه این موضوع هیچگاه از زبان برانکو بیان نشده است، اما از قدیم گفته اند چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

شنیده می شود در روزهای اخیر اعتراض فرشاد احمدزاده به کاپیتانی در غیاب سید جلال حسینی و حسین ماهینی برای فرشاد دردسر ساز شده است، به نوعی احتمالا همان آسانسوری که او را در اوج پرسپولیس نگه داشته بود بزودی به طبقه پایین انتقال می دهد.

از سوی دیگر در غیاب فرشاد احمد زاده شاید محسن مسلمان که این روزها مورد غضب برانکوست دوباره به اوج برگردد، هر چند که در آستانه بازی مهمی همچون دیدار با السد قطر این اتفاقات نمی تواند برای پرسپولیس خوشایند باشد.

پرسپولیس از 2 جنبه باید السد را در تهران شکست دهد چرا که اول شدن در این گروه برای این تیم از واجبات است و صعود از مرحله یک هشتم می تواند در گرو این دیدار باشد.

از سوی دیگر پرسپولیس در یک بازی ضعیف در دیدار رفت نتیجه را به قطری ها واگذار کرده است و از لحاظ حیثیتی پیروزی در این دیدار برای هواداران این تیم مهم است.

شاید پیروزی سال گذشته استقلال در مقابل السد در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را برای پیروزی در این دیدار با انگیزه تر کند همانطور که استقلال در مقابل الهلال سرا پا انگیزه بود.

باید دید آسانسور کی روش برای چه کسی به حرکت در می آید؟

محسن به طبقات می رود یا فرشاد به همکف!؟

منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.