دوشنبه, 26 آذر 1397 :: Monday, 17 December 2018
 
کد خبر: 47613

سازمان هواپيمايی مسئول بررسی سقوط جت شخصی ترکیه

سازمان هواپيمايی مسئول بررسی سقوط جت شخصی ترکیه
سرپرست دفتر بررسی سوانح سازمان هواپيمايی كشوری گفت: اطلاعیه اولیه به کشورهای ترکیه، کانادا و اسپانیا صادر شده به همین خاطر کشور ترکیه دو نفر کارشناس برای کمک در بررسی سانحه اعزام خواهد کرد، ولی مسئولیت بررسی سانحه در کشور وقوع حادثه و با سازمان هواپیمایی کشور ایران است.
پایگاه خبری ریشه

حسن رضايی‌فر ، در خصوص آخرین اطلاعات حادثه سانحه سقوط جت شخصی ترکیه ای گفت: پیکر 11 سرنشین این جت پیدا شده، مقامات ترکیه‌ای برای پیگیری مسئله به ایران وارد شده‌اند و افرادی از سفارت ترکیه در ایران و از وزارت امور خارجه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: اطلاعیه اولیه به کشورهای ترکیه، کانادا و اسپانیا صادر شده به همین خاطر کشور ترکیه دو نفر کارشناس برای کمک در بررسی سانحه اعزام خواهد کرد، ولی مسئولیت بررسی سانحه در کشور وقوع حادثه و با سازمان هواپیمایی کشور ایران است.

سرپرست دفتر بررسی سوانح سازمان هواپيمايی كشوری با بیان اینکه اقدامات اولیه برای بررسی سانحه آغاز شده، بیان کرد: تیم اعزامی از سازمان هواپیمایی در منطقه حادثه حضور دارند و جعبه سیاه این جت پیدا و تحویل کارشناسان مربوطه شده ولی اطلاعی از نحوه بازخوانی و یا صدمه جعبه سیاه نداریم.

رضايی فر تصریح کرد: صورت جلسه این حادثه با مدیریت بحران استان چهارمحال و بختیاری است تا در نهایت به تهران منتقل و در اینجا تصمیم گیری صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.